wosztaLOVEtrampki

Kilka słów wstępu ...

Magdalena i Bartosz w Karpaczu

Witamy wszystkich na naszym blogu wosztaLOVEtrampki. Mam na imię Bartosz i wraz z moją żoną Magdaleną od czasu do czasu, tak jak każdy ciężko pracujący obywatel, pozwalamy sobie na wakacyjny wyjazd czy weekendowy wypad.

No dobrze, ale blogów o podróżach jest cała masa. Sami z nich namiętnie korzystamy przed każdą wycieczką, aby zaplanować wyjazd oraz przygotować listę miejsc i atrakcji. Zatem dlaczego powstał ten blog? Hmm… Czy nie macie czasem wrażenia, że dość często znajdujecie strony, które pieją z zachwytu nad miejscami, które opisują, wręcz żywcem wyjęte z katalogu biura podróży? Ja chciałbym się podzielić z Wami namacalnymi faktami, konkretnymi sytuacjami, odczuciami czy przygodami z miejsc, w których byliśmy.

Recepta jest prosta – garść przydatnych informacji, ale też o tym co nas miło zaskoczyło, a co wyprowadziło z równowagi czy też wręcz wkurzyło. Mówimy jak to w rzeczywistości wygląda, czasem odrobinę z przekąsem, czasem z nutką ironii. 

Ale  to nie wszystko. Ten blog to również trochę kronika naszego życia. Jesteśmy fanami koncertów i wszystkich ciekawych wydarzeń kulturalnych. Zatem pojawiać się tu będą od czasu do czasu recenzje z takich wydarzeń i nasze wrażenia z miejsc, gdzie się odbywały.

Zatem zaglądajcie do nas od czasu do czasu.

LOVE – bo kochamy różnorodność, kochamy poznawać, kochamy odkrywać, kochamy smakować, kochamy żyć …

Pozdrawiamy,

Bartosz i Magdalena Wosztal